بمناسبت هفته جهاد کشاورزی، نمایشگاهی با عنوان: دستاوردهای دانش بنیان بخش کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده اکولوژی دریای خزر روز سه شنبه مورخه 1401/03/24 بمناسبت هفته جهاد کشاورزی و به همت مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان مازندران نمایشگاهی با عنوان : دستاوردهای دانش بنیان بخش کشاورزی و منابع طبیعی در این مرکز برگزار شد.
پژوهشکده اکولوژی دریای خزر با ارائه دستاوردهای جدید خود نظیر بیوسیلاژ تهیه شده از ضایعات آبزیان و طیور، واکسن دوگانه یرسینیازیس، روغن امگا3 استخراج شده از ماهی کیلکا و نوشیدنی های بر پایه جلبک اسپرولینا  و همچنین سایر مراکز تحقیقاتی وابسته به سازمان تحقبقات، آموزش و ترویج جهاد کشاورزی هر کدام با معرفی جدیدترین دستاوردها و یافته های علمی خود در این نمایشگاه حضور داشتند.
آقای مهندس عنایتی رییس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران در مراسم افتتاحیه ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی به همکارانشان، اظهار امیدواری کردند که بخش تحقیقات و شرکتهای دانش بنیان با تلاش خود بتوانند میزان تولید و بهره وری را در بخش کشاورزی بالا برده و روشهای نوین کاشت، داشت و برداشت را جایگزین روشهای سنتی و کم بازده نمایند.
در این مراسم آقای مهاجر دارابی، رییس اتاق بازرگانی استان و روسای سایر مراکز تحقیقاتی وابسته به وزارت جهاد کشاورزی مستقر در استان نیز حضور داشتند و مسئولین هر غرفه توضیحات کاملی از فعالیتهای انجام شده در مرکز خود را برای ایشان ارائه دادند.